Спортивний майданчик для міні - футболу

Дата: 19.12.2017 14:30

Фото без описуГуківською сільською радою відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України №325 «Про внесення змін до переліку об"єктів,що фінансуються у 2017 році за рахунок бюджетної програми "Будівництво Футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України"» від 14.12.2017р. розпочинається реалізація проекту "Спортивний майданчик для міні - футболу зі штучним покриттям в Гуківській ЗОШ I-III ступенів по вулиці Папаніна 66 в с.Гуків Чемеровецького району Хмельницької області-будівництво". Відповідно до Експертного звіту Філії ДП"Укрдержбудекспертиза" №23-00919-17 від 19.12.2017р. даний проект має загальну кошторисну вартість 1499,326тис.грн. Даний проект планується реалізувати за кошти державного бюджету, місцевого бюджету та кошти інвесторів.