субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад

Дата: 05.12.2017 09:35

Фото без описуВідповідно до пункту 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 200, Гуківською сільською радою за рахунок коштів даної субвенції реалізується ряд проектів під час реалізації яких виникла економія коштів, а саме  під час реалізації проекту «Будівництво водозабірної свердловини та водогінної мережі в с.Бурти Чемеровецького району, Хмельницької області» на даний час це 10,725 тис. грн. Крім того проект «Капітальний ремонт(утеплення фосаду) Гуківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с.Гуків,вул. Папаніна,66 Чемеровецького району, Хмельницької області» через погодні умови може бути призупинений в цьому році, та продовжений в наступному за кошти місцевого бюджету, тому пропонується перенаправити суму у розмірі 134,701 тис.грн. для реалізації проекту  «Капітальний ремонт (утеплення горища) будівлі П'ятничанського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" по вул. Гагаріна, 30 в с. П'ятничани Чемеровецького району Хмельницької області», який  може бути виконаний до кінця поточного року, так як дані роботи можуть проводяться не на відкритому повітрі, і можуть бути проведені  в будь яку погоду.Загальна вартість реалізації даного проекту становить 152,579 тис.грн.